• Ball Mcintosh posted an update 4 years, 5 months ago

  محدودیت های منطقه ای

  شما ممکن است تعجب کنید که چرا Kerio Maker ممنوعیت کاربران VPN. در واقع، این شرکت تنها در محدود کردن دسترسی به محتوای آن نیست. تمام سرویسهای جریان در تلاش برای جلوگیری از دسترسی بین المللی به اینترنت هستند و همه آنها متوجه می شوند که VPN ها می توانند از ممنوعیت استفاده کنند.

  اکثر کشورها تنها به شرکت های خاص اجازه می دهند که ایستگاه های تلویزیونی و سرویس های جریان را اداره کنند. قوانین مربوط به مالکیت خارجی چنین عملیاتی وجود دارد و بسیاری از شرکت ها محدودیت هایی را در میزان محتوای خارجی که می توانند در ایستگاه های تلویزیونی یا سرویس های جریان در مرزهای کشورشان نشان داده شوند محدود می کنند.

  اگر چه Kerio Maker در تقریبا در هر کشور در جهان عمل می کند، پیچیدگی قانونی صنعت را با تقسیم مدیریت کسب و کار ساده می کند. بنابراین سرویس در هر کشور به صورت قانونی به عنوان یک نهاد جداگانه مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین Kerio Maker ایالات متحده، Kerio Maker فرانسه، Kerio Maker هند و غیره وجود دارد.

  Kerio Maker بیشترین محتوای آن را از شرکت های دیگر دریافت می کند. این فیلم ها نشان می دهد که توسط استودیوهای بزرگ هالیوود ساخته شده است و زمانی که حقوق فیلم را می گیرد، باید یک قرارداد جداگانه برای هر کشوری که می خواهد آن را نشان دهد، بنویسد.

  ممکن است لازم باشد که محتوا به منظور تأیید برای مشاهده در هر کشور تغییر شود و همچنین لازم است خرید وی پی ان دوبله شود یا زیرنویسها اضافه شود بنابراین افرادی که انگلیسی را نمیشنوند میتوانند از تولید در زبان مادری خود لذت ببرند.

  این ملاحظات به این معنی است که همان فیلم

  خرید vpn در واقع در زمان دیگری در کشور کمی متفاوت است. قوانین محلی در مورد محتوای خارجی نیز بدان معنی است که Kerio Maker به لحاظ قانونی موظف است فقط درصد مشخصی از تولیدات ایالات متحده خود را در برخی کشورها در اختیار داشته باشد. بنابراین، این شرکت با تولیدکنندگان سرگرمی محلی قرارداد خود را برای پر کردن کتابخانه خود در کشورهای دیگر قرارداده است.

  به عنوان Kerio Maker قادر به نشان دادن تمام محتوای تولید شده در ایالات متحده در کشورهای دیگر نیست، ممکن است با ایستگاه های تلویزیونی در خارج از کشور قرارداد، بنابراین می تواند حقوق اول نشان دادن به کانال های که مقادیر خود را از محتوای خارجی ضربه نداشته باشند. این شرکت های دیگر بعید است که برای برنامه نویسی Kerio Maker اصلی پرداخت کنند، اگر کسی در کشور خود بتواند وارد Kerio Maker ایالات متحده شود و برای اولین بار آن را تماشا کند.

  همه این بدان معنی است که Kerio Maker باید اقدامات لازم را برای جلوگیری از دسترسی افراد در یک کشور به سایت Kerio Maker از سوی دیگر انجام دهد. ماهیت منحصر به فرد ساختار شرکت بدین معنی است که برای حفظ محدودیت های منطقه ای، باید سخت تر از سایر خدمات جریان کار کار کند.

  VPN ها که کار می کنند

  تمام سرویس های VPN در جهان برای مبارزه با این واقعیت که کریو میکر کاربران VPN را ممنوع می کند سخت تلاش می کند. بنابراین، برخی از VPN ها می توانند شما را از بلوک عبور دهند.

  قبل از اینکه شما به یک سرویس وی پی ان مشترک شوید، مهم است که ابتدا با مراجعه به سرویس دهنده سرویس گیرنده سرویس تماس بگیرید. آیا کریو میکر ممنوعیت ترافیک VPN از خدمات خود را؟ نه همه تجدید نظر فروش پاسخ به این سوال را می دانند، و نه همه آنها اعتراف اگر خدمات خود را مسدود شده – آنها فقط می خواهید کسب و کار شما.

  خوشبختانه، ما بررسی کرده ایم. در اینجا لیستی از 6 VPN است که می توانند از ممنوعیت VPN کریو میکر استفاده کنند. ما همچنین یک لیست از پنج بهترین VPN ها برای کریو میکر داریم .

  Kerio Maker VPN

  Kerio Maker VPN یکی از سریعترین سرویس های VPN در دسترس است و این شرکت می تواند شما را به کریو میکر برای ایالات متحده، کانادا و آلمان برساند. این شرکت دارای یکی از گسترده ترین شبکه های سرور در صنعت است، بنابراین ارزش بررسی آن است، زیرا همه این مکان ها امکان دسترسی به سرویس های جریان را از سوی شرکت های دیگر در سراسر جهان فراهم می کند.

  اگر میخواهید بیشتر بدانید، بررسی Kerio Maker VPN کامل را بررسی کنید.

  شبکه اختصاصی مجازی

  VPNArea یک ارائه دهنده مبتنی بر بلغارستان است که دارای 4 سرور در ایالات متحده است که می تواند شما را به کریو میکر منتقل کند. این همچنین دارای یک سرور انگلیس است که به طور خاص تنظیم شده است تا از روشهای تشخیص پروکسی کریو میکر در آنجا جلوگیری شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس، مطالعه کامل VPNArea را بخوانید.

  TORGuard

  سرویس TORGuard VPN به طور منظم توسط سیستم شناسایی VPN محتوا کریو میکر قابل شناسایی است. با این حال، اگر شما یک آدرس IP اختصاصی را به عنوان یک افزونه خریداری کنید، از طریق محدودیت ها خواهید رسید.

  این یک آدرس IP اولیه است و به فهرست سیاه کریو میکر اضافه نخواهد شد. TORGuard گزارش می دهد که آدرس های اختصاصی آن به کریو میکر در ایالات متحده، انگلستان، کانادا، هلند و آلمان وارد می شوند. با این حال، یک آدرس IP به همه آنها نمی رسد – شما باید یک آدرس IP برای هر کشور خریداری کنید. علاوه بر این به شما اجازه دسترسی به Netlfix را می دهد، این سرویس یک ارائه کننده VPN مناسب است که در سراسر TORGuard ما بخوانید .